Представленність

fredperry
Для всіх – як для себе
image
Play Фільм про наш холдинг

ГК Edinstvo має найбільше багатство виробника, команду професіоналів та досвід. Шлях становлення в якості лідера тривав понад 20 років. Протягом цього часу ми розбудували транспортно-логістичну мережу, збагатили потужності заводів новітнім обладнанням управління та дозування компонентів , щоб отримати комбікорм європейської якості для українського споживача.

Пройдені роки, роблять нас ближчими, сьогодні в кожному регіоні існує мережа представників, готових допомогти Вам у виборі комбікорму.

Презентація про нас
Що допомагає нам створювати?
education

Контроль якості та збереження зернових, перевірка відповідності сировини, комбікорму в процесі виробництва і готової продукції, постійно контролюється сертифікованою лабораторією, забезпечують впевненість, ефективність, результативність продукції, дієвість.

factory

6 комбікормових заводів – мережа підприємств, унікальність яких в надточних системах вимірювання, які ми налаштовуємо відповідно нашої рецептури та сировини.

test-tube

Лабораторії на території України працюють для невпинного контролю сировини та готової продукції, даючи впевненість в точності дозування та дієвості продукції.

bag

Преміксний завод – унікальне підприємство на території України, що виробляє премікси, які підвищують корисність і ефективність корму.

Для чого ми працюємо?

Наші клієнти щодня роблять внесок в розвиток українського села і ми пишаємося тим, що робимо його з ними. Адже впевнені що в розвитку сільського господарства – розвиток всієї країни. Саме це, мотивує щодня рухатись вперед, до нових стандартів продукції, вдосконалення рецептів та створення нових продуктів.